Skanery kodów kreskowych najistotniejsze cechy na jakie powinniśmy zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Bezprzewodowy czytnik kodów Zebra (skaner) to urządzenia pozwalające odczyt kodów kreskowych bez konieczności połączenia przewodowego z laptopem bądź zagranicznym urządzeniem. Są one powszechnie stosowane w hipermarketach, magazynach, firmach kurierskich i wielu różnych branżach.
Korzyści które dysponuje przenośny czytnik kodów kreskowych
Brak kabli pozwala łatwe poruszanie się i skanowanie kodów w trudno widocznych miejscach. Energiczniejsze i lepsze skanowanie bez ograniczeń wynikających z długości kabla. Możliwość pracy w wielkich przestrzeniach, takich jak magazyny czy hale produkcyjne. Skanery kodów kreskowych https://aidc.com.pl/czytniki-kodow/czytniki-bezprzewodowe/3/13 posiadają możliwość powiązania z różnymi urządzeniami, takimi jak laptopy, tablety czy smartfony za usługą Bluetooth lub Wi-Fi. Rodzaje bezprzewodowy czytnik kodów : Bluetooth komunikują się bezprzewodowo z urządzeniami zaopatrzonymi w Bluetooth. Posiadają zawsze zakres od kilku do kilkudziesięciu metrów. Czytnik kodów kreskowych wifi używają sieci Wi-Fi do komunikacji, co pozwoli na skanowanie na ogromniejsze przestrzenie w przyrównaniu do Bluetooth. RFID (Radio-Frequency Identification) to czytnik bezprzewodowy pozwala skanowanie na wielką odległość oraz identyfikację wielu obiektów jednocześnie.
Kieszonkowy czytnik kodów to małe, przenośne narzędzia, jakie można swobodnie nosić przy sobie, co czyni je doskonałymi do zastosowań mobilnych. Łatwo mieści się w kieszeni lub torbie, co umożliwia przenoszenie. Doskonałe do skanowania kodów kreskowych w dowolnym miejscu i czasie. Intuicyjna obsługa, przeważnie z jednym przyciskiem do skanowania. Możliwość skanowania zarówno kodów 1D, jak także 2D, w zależności od typu. Kieszonkowy czytnik kodów proponuje szeroką wygodę i funkcjonalność w kompaktowym formacie, co czyni je świetnym wyjściem dla przenośnych zastosowań w różnych dziedzinach.


Kryteria wyboru czytnik kodów kreskowych bezprzewodowy.
Kupo model, który obsługuje rodzaje kodów, jakie będziesz najczęściej skanować (1D, 2D, QR).Upewnij się, że bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych są kompatybilne z urządzeniami, z którymi zamierzasz go używać (smartfon, tablet, komputer). Zwróć uwagę na czas pracy na baterii, aby zapewnić, że narzędzie będzie funkcjonować przez cały dzień pracy. Sprawdź, czy skaner kodów kreskowych bezprzewodowy jest wytrzymały na upadki i różne uszkodzenia mechaniczne, jeżeli zamierzasz używać go w cięższych warunkach.
Czytniki cen to urządzenia do skanowania kodów kreskowych na artykułach, w celu wyświetlenia ich obecnej ceny. Czytniki cen są one codziennie wykorzystywane w sklepach detalicznych, supermarketach i hipermarketach, umożliwiając klientom indywidualne ustalenie ceny produktów. Taki czytnik kodów kreskowych jest wygodny również dla użytkowników, jak i dla pracowników sklepu, jacy mogą skoncentrować się na własnych zajęciach.